2018 ТОПЛА Гроздобер Правоаголник очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Мала Рамка Сонце Очила Ретро Црно Eyewear oculos

2018 ТОПЛА Гроздобер Правоаголник очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Мала Рамка Сонце Очила Ретро Црно Eyewear

DEN 286.00
-40 %
DEN 476.64

Тековен


Добредојдовте мојата продавницаОстанатите карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
Завесата
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
28mm
Број На Модел На:
S17072
Леќа Ширина:
57mm
Стил:
правоаголник
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,од Тебе
Рамка Материјал:
Пластични
Производ Тежина:
19g

Слични понуди