Нови Вистинска Кожа V Деколте Без Ракави Рака Фустан Женска Долго Овча Фустани Патент Женски Облека Femme Партија Се Облекуваат Плус Големина

Нови Вистинска Кожа V Деколте Без Ракави Рака Фустан Женска Долго Овча Фустани Патент Женски Облека Femme Партија

DEN 5871.00
-30 %
DEN 8387.52

Тековен


Големина Должина хип дното должина половината M/160/84 A 77cm 86cm 97cm 66.6 cm L/165/88 A 78cm 88cm 99cm 70cm XL/170/92 A 79cm 90cm 101cm 73.3 cm XXL/175/96 A 80см 92cm 103cm 76.6 cm XXXL/180/100 A 81cm 94cm 105cm 80см ЗАБЕЛЕШКА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Материјал:
Вистинска Кожа,Полиестер
Стил:
Streetwear
Деколте:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
YueYueAngel
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
Нови
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Есен
Половината:
Природни

Слични понуди