Sequins розова флеш закрпи за облека, железо на закрпи мода везови печ applique parches ropa налепници за облека 5pcs

Sequins розова флеш закрпи за облека, железо на закрпи мода везови печ applique parches ropa налепници за облека

DEN 96.00
-34 %
DEN 145.44

Тековен

1. Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре. 2. Место памучна ткаенина над печ. 3. Железо преку далноводи на висок околу 30 секунди. 4. Железо во внатрешноста на облека под печ 30 секунди. Можете да додадете неколку конци да се направи повеќе солидна. Нека се лади и тоа е во РЕД! Ако не, повторете последниот чекор, како што е потребно. По продажба-услуга и повратни информации : Ние ќе ги провери производот внимателно пред да испрати пратката, ако производот има било каков проблем, ве молиме да не остави негативни или отворен спор, контактирајте со нас прво , ние ќе ние ќе го реши проблемот за вас ! Ви благодариме за вашето разбирање : )
Квалитет : 5 парчиња/ многу
Големина : 0.75 во(1.9 cm)*1.57 во(4 см)
(Прирачник за мерење, ве Молиме овозможи грешка од ± 3 мм)
Сонцето закрпи за облека, железо на закрпи diy модна везови печ applique parches ropa симпатична налепници за облека 5pcs


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
0.75 in(1.9 cm)*1.57 in(4 cm)
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
lacontrie
Техника:
Sequined
Број На Модел На:
DZ-853-5
боја:
Пинк
Шема:
Пинк Флеш
Примена:
Облека,Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Чевли,капи,торба
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Маж,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање:
мало
снабдувач:
Кина Производител
Стил:
Железо-На,Шие-на

Слични понуди