Нови Намамат Риболов Мека Мамка 8pcs 8.5 cm/6g Атмосфера Craw 3.4 трговија на Големо Esfishing Мека Намамат Wobblers За Контрола Сјај Crankbait

Нови Намамат Риболов Мека Мамка 8pcs 8.5 cm/6g Атмосфера Craw 3.4 трговија на Големо Esfishing Мека Намамат

DEN 201.60

Тековен


8pcs/многу Атмосфера Craw 3.4 " Риболов Намамат Мека Вештачки Мамки
Риболов намамат должина : 85mm
Риболов намамат тежина : 6.2 g/парче
Риболов намамат количина : 8pcs
Риболов боја : Една боја за едно многу
Добредојдовте на ESFISHING on-line продавница, Ние сме професионални sofe намамат производителот, ние имаме повеќе од 10years Мека намамат искуство за Глобална. Нашите намамат да се добие висок повратни информации од Fishman целиот свет, Особено Популарна во Европската. За fishman барање, ние се отвори онлајн продавница, да обезбеди професионална мека мамка и добра услуга. Се повеќе и повеќе луѓе да се приклучат на нашата онлајн продавница. Ние сме hornored за врвен квалитет мека намамат понуда. Ние ќе продолжиме да се направи подобро и подобро.
Можете лесно да дознаете мамка тип од под копчето.
За вести, нови мамка, нова боја, промоција време. Ние ќе ги објави во VK и Facebook. Добредојдовте ќе следат, ќе ги пропуштите сите вести од ESFISHING.
Esfishing риболов намамат-Клуб Џули конг Esfishing-Супер меки намамат производителот Emilly
Подарок испраќање на VK


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
VC85
Бренд Име:
esfishing мамки
Риболов Мека Намамат Должина :
3.4
Риболов Мека Намамат Боја :
5 бои
Риболов Мека Намамат Тежина:
6.2 g/парче
Риболов Мека Намамат Сол:
Yes
Риболов Мека Намамат Количина:
8pcs
Риболов Мека Намамат Attractant:
Yes
Риболов Мека Намамат Пакет :
8pcs/торба
Риболов Мека Намамат Прилагодите :
Yes

Слични понуди