ОЕМ 12033-D1101 Моторот Клипот поставен 77.95 mm СПИ за CA16 auster строфа 4Cylinder

ОЕМ 12033-D1101 Моторот Клипот поставен 77.95 mm СПИ за CA16 auster строфа 4Cylinder

DEN 1697.76

Тековен


ОЕМ 12033-D1101 Моторот Клипот поставен 77.95 mm СПИ за CA16 auster строфа 4 Cylinder


Останатите карактеристики

Објектот Ширина:
25cm
Објектот Дијаметар:
7.79cm
Тип На Објект:
Пистонс, Прстени, Прачки & Делови
Објектот Должина:
25cm
Година:
--
Бренд Име:
ONESIMUS
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
12033-D1101
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
2kg
Зафатнина:
1598CC
Прстен Големина:
77.95*1.5*1.5*4.0 мм

Слични понуди