Зелени лисја мали Suihua градина Chaoyang памук печатење на ткаенина, памук, постелнина решетки престилка ткаенина overclothes

Зелени лисја мали Suihua градина Chaoyang памук печатење на ткаенина, памук, постелнина решетки престилка ткаенина

DEN 767.52

ТековенОстанатите карактеристики

боја:
Број 1, Број 2, No. 3, No. 4
Ширина:
160CM
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Бренд Име:
SALAN
Функција:
Еко-Пријателски

Слични понуди