MAKAVO За Samsung Галакси A8 2018 Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник Оклоп Филм За Samsung Галакси A8 Плус A8Plus 2018

MAKAVO За Samsung Галакси A8 2018 Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник Оклоп Филм За Samsung Галакси

DEN 144.00
-25 %
DEN 191.52

Тековен

MAKAVO За Samsung Галакси A8 2018 Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник Оклоп Филм За Samsung Галакси A8 Плус A8 Plus 2018 Компатибилен модел на телефон : За Samsung Галакси A8 2018 / A8 Плус 2018


Останатите карактеристики

Материјал:
За A8 2018, За A8 2018 Плус
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
MAKAVO
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Модел 1:
За Samsung Галакси A8 2018 A530F A530F/DS Дуа
Карактеристики:
Shatterproof, Експлозија-доказ, 9H Цврстина Површина, Анти-отпечатоци
Edge:
2.5 D Круг Работ
Тврдост:
9H Цврстина Површинска
Други име:
Оклоп Заштитник, Анти-Експлозија Стакло, Зајакнато Стакло
Компатибилен Телефон Модел 2:
За Samsung Галакси A8 2018 Плус A730F A730F/DS Дуа

Слични понуди