За OPPO F5 360 степени Целосна Заштита Случај за OPPO A33 A37 A39 A53 A57 A59 A79 Тешко PC Покритие Корица со чисто Стакло Филм

За OPPO F5 360 степени Целосна Заштита Случај за OPPO A33 A37 A39 A53 A57 A59 A79 Тешко PC Покритие Корица

DEN 87.00
-43 %
DEN 153.60

Тековен

Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел) 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали цел(цел Речиси трае околу 30-60 дена да пристигнат. Бразил транзит време 45-90 дена . 2.Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број. 3.На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 4 .Ако не ја прими стоката по 70 дена (Бразил потреба од 90 дена ), ние ќе рефундирање (освен вашата адреса за е погрешно). Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции. 5. Се разбира,можете, исто така, може да се земе $1.55-2.64 долар да се купи следење на број : ( Додади во кошничка и ја плати заедно!) Повеќе Совети
* Најевтиниот Цена - Ако треба други количина или модели, pls контактирајте со нас преку е-маил, трговија менаџер, порака.. * Pls имајте на ум ми бои што треба, во спротивно вашата стока ќе биде испратена по случаен избор. * Пад На Превозот Поддршка. * Трговија На Големо Поддршка. * Слики Предвидени за Onlinesellers. * Сите Масажа ќе се одговори во рок од 24 часа во работни денови.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига !


Останатите карактеристики

Материјал:
За OPPO A33, За OPPO A37, За OPPO A39 A57, За OPPO A53, За OPPO A59, За OPPO F5 A73, За OPPO A79
дизајн:
Деловни,Спортски,Егзотични,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
Тешко Позлата PC Анти-удар Калено Стакло Случај
Компатибилен Бренд:
OPPO
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HIXANNY
Големина:
For All size fitted
копче:
Мобилен Телефон Додатоци / телефон кеси
функција 1:
Целосна Покриеност Од 360 Степени Случај
Карактеристика 2:
Тенок Мат Тешко PC Покритие
функција 3:
Транспарентен 9HD Темперамент Стакло Екран Заштитник
карактеристика 4:
Анти-Удар + Висок Квалитет + Анти-отпечатоци + Целосна Агол Заштитни
Карактеристика 5:
Целосна Покрие нула-доказ
Материјал:
Пластични тежок случај
тип 2:
Луксузен Делукс Мода Домот Шик Симпатична Класичен
КОСТИМ ЗА 1:
За OPPO A33 A37 A53 A39 / A57 A59 покрие случај
ОДГОВАРА ЗА 2:
За OPPO F5 / A73 A79 покрие случај

Слични понуди