Романтични Blue Valentine Срцето Монистра За Жените Мода DIY Накит Оригинални Зглоб Хривнија ела Пандора хривнија ѓердан

Романтични Blue Valentine Срцето Монистра За Жените Мода DIY Накит Оригинални Зглоб Хривнија ела Пандора хривнија

DEN 81.00
-15 %
DEN 95.52

Тековен

Сите предмети треба да се примени во рок од 3 недели не текот на 4 недели. Ние ќе ви даде 100% задоволни решенија.0 килограми, тоа ќе биде испорачуван Fed Ex, DHL, или ЕМС, итн. производи answer : ___________________________ Note : Оние слики се само за референца, ве молиме проверете над детални мерења до точната големина, и 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Превозот такса и осигурување не се враќа. Бесплатен превозот цената вклучува и Увозните даноци. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars.Ние не ќе биде одговорен за погрешна адреса / мобилен телефонски број. Ако вашата нарачка тежина е над 2. Ако најдете било кој квалитет на проблемот на објектот откако ќе се прими во рок од 7 дена, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. кој само да се земе 4-7 дена за да стигне до вас.бидете сигурни дека ќе го напушти адреса / Телефонски број (мобилен) / поштенски број се точни. Повеќе квантитет цел, повисоко попуст ќе добиете. Ние сме, исто така, не се запознаени со вашата земја увозник политика. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволи
.закуп забелешка : 1. Значи, ако секоја ставка може да не бидат увезени во вашата земја или не е овластен за увоз на таков вид на предмети, ние нема да бидеме одговорни за било какви надоместоци, вклучувајќи ги врати превозот цена или царинска такса и др. Политика На Враќање : 1. Ако вашата цел износ под $ 7, Ние го следат вашиот избор Испорака 4. Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испраќаат во рок од 2-3 дена откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
Срце Облик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
слајд шарм
Објектот Тежина:
6.1g
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Број На Модел На:
ААА
Тип На Производ:
5mm директно празни шарм монистра
позлата:
platinum
Големина:
7.5mx11.8mmx12.1mm
Пакет:
СТАН кеси
Стил:
Класичните поп стил
Производството Област:
Кина
Применливи Сезона:
Четири Сезони
производот микс:
diy хривнија ѓердан
Погоден за публиката:
Маж и жена неколку Толку толпата
Производ Во Боја:
Пинк глеѓ

Слични понуди