ЛЕНОВО Thinklife WLM200 2.4 GHz Безжична Глувчето 1500DPI USB Приемник за Исклучување на Глувци

ЛЕНОВО Thinklife WLM200 2.4 GHz Безжична Глувчето 1500DPI USB Приемник за Исклучување на Глувци

DEN 1051.20

Тековен

Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 - 18 : 30 од понеделник - сабота Пекинг Време. Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.


Останатите карактеристики

Пакет:
Yes
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Рака Ориентација:
Двете Раце
Моќност Тип:
Батеријата
Број на Копчиња:
6
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Број На Модел На:
WLM200
Интерфејс Тип:
USB
Стил:
Прст,3D
Бренд Име:
Леново
DPI:
1500
Број на Ролки:
1
Wi-Fi Опсег:
10m
SKU:
Good0280
Батеријата:
Не Се Вклучени
Ролери Ветер:
Двонасочна Ролери
систем за поддршка:
Windows10/8/7

Слични понуди