[VK] Увезени од Јапонија БЛАГОРОДНА штимање на видео конзола за игри potentiometer RV24YN 20 B100K со прекинувач

[VK] Увезени од Јапонија БЛАГОРОДНА штимање на видео конзола за игри potentiometer RV24YN 20 B100K со прекинувач

DEN 2858.00
-5 %
DEN 3008.16

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
VICKO
сертификација:
CCC
Гаранција:
60D
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични понуди