SBART Жените спортови на вода опрема, Секси Лажичка Женски Еластична Костим за капење, едно парче бански backless monokini капење пливаат одговараат на

SBART Жените спортови на вода опрема, Секси Лажичка Женски Еластична Костим за капење, едно парче бански backless

DEN 1218.00
-32 %
DEN 1791.84

Тековен


SBART Жените спортови на вода опрема, Секси Лажичка Женски Еластична Костим за капење, едно парче бански backless monokini капење пливаат одговараат на
Материјал : 82% Polyamide и 18% spandex
Пакет : 1 × 1 компјутер само.
Жица за слободни, се влошки.
Не-прилагодливи рамо, рака.
Брзо сушење, удобно.
Биста и половината се мери во unstretched статус, многу еластичен.
Ве молиме игнорира големина ознака и одберете големина според нашите мерења, врз основа на тежина (врвен приоритет) и висина(големина на табелата подолу во Опис на Производот,бидете сигурни дека ќе го провери тоа).
Ве молиме имајте на ум 1-3cm разлика треба да биде прифатлив поради мерат со различни личности.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
F8037
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Sbart

Слични понуди