reggaeon Алуминиум Рамка Авијација Поларизирани очила за сонце 2018 Пролет нозе Мажи Возачот Огледало Сонце очила за Машки Eyewear Oculos

reggaeon Алуминиум Рамка Авијација Поларизирани очила за сонце 2018 Пролет нозе Мажи Возачот Огледало Сонце

DEN 387.00
-49 %
DEN 758.40

Тековен

Ве молиме да обрнете внимание за да изберете големина на пакување кутија Високи цени на слики вклучуваат парична казна кутија + торба + крпа + Поларизирана Картичка
Со ниски цени на слики вклучуваат воздушни перници + крпа + поларизирана Картички
Ви благодариме за преземањето на една минута на интернет прелистување на Веб-1 . најдобрите цени , најдобар квалитет , најдобра услуга . Совршеност на нашите клиенти , лизинг 5 ѕвезда позитивни повратни информации . 2 . Одбива да понизок квалитет на производите, само продава квалитетни производи 3 . Точна адреса, име и поштенски код. Телефонскиот број е неопходен услов за испорака 4 . добра комуникација со купувачот и продавачот . Комуникацијата е клучот за решавање на проблемот 5 . Ако објектот не е примени во рок од 60 дена , ние гарантираме за целосно враќање на средствата . ( Бразил 90 дена ) , Божиќ , празник , лошите временски услови , природни непогоди , ќе пристигнат подоцна , ве молиме да бидете трпеливи и да чекаат . 6 . Прирачник за мерење на очила за сонце, грешка 2mm-4mm 7 .ние ја прифати вашата врати производ , дури и оние што се во совршена состојба . Купувачот ќе плати превозот обвиненија за вратени предмети .
'


Останатите карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400,од Тебе
Пол:
Жените
Стил:
Пилот
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
60mm
Број На Модел На:
tj 2016 година необичен очила Очила
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
reggaeon

Слични понуди