2 парчиња 8cm Faux Меки Крзно Pompoms Keyring Копче Синџир Крзно Pompom Топки Keychain Мобилен Телефон Рака Жените Автомобил Чанта Pendant Подароци

2 парчиња 8cm Faux Меки Крзно Pompoms Keyring Копче Синџир Крзно Pompom Топки Keychain Мобилен Телефон Рака

DEN 84.00

Тековен


Точка Име : 2 парчиња 8cm Pompom Топки Keychain Мобилен Телефон Рака
Материјал : Метал + Faux Крзно
Големина(cm) : Прибл. 8cm
Конверзија : 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см
Вклучува : 2 парчиња Keychain
Answer : ___________________________ Note :
1. Сите pompom keychains се направени со раце, таму може да има ±0.5 cm отстапување.
2. Поради долгото време на време на превозот, на pompom може да биде малку деформирани. Можете да ја удар на pompoms со фен за коса.
Ве молиме Контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди како охрабрување.
Ние го прифаќаме и добредојде пад на превозот и трговија на големо.
Трговија на големо, ќе им понуди попуст и бесплатна испорака.
Пад на Превозот, кога ќе го поставите капка цел, ве молиме имајте во предвид :
1. Ве молиме проверете ја адресата и телефонскиот број на вашиот клиент, пред да се одржи редот во нашата продавница
2. Повеќето од Нашите производи се со бесплатен превозот (Само преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус),
ако сакате добра превозот методи што е trackable ,стабилна, можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот надомест.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метална боја:
Никој
Број На Модел На:
K0046
Бренд Име:
EZZOY
Материјал:
Метал+Faux Крзно
Функција:
Декоративни Keychains
Компатибилност:
Никој

Слични понуди