45g Природен Аквариум Ракчиња Храна Пченица Матични Бактерии Ракчиња Храна која Содржи Витамини, Минерали За Кристално Црвена Цреша Ракчиња

45g Природен Аквариум Ракчиња Храна Пченица Матични Бактерии Ракчиња Храна која Содржи Витамини, Минерали За

DEN 288.00
-35 %
DEN 442.56

Тековен

Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Вашата поддршка е нашата најголема мотивација. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија. Искрено се надевам дека ќе љубезно не преземаат дополнителни сопствени трошоци или царинење како причина за наплата барање или негативни повратни информации. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако имате било какви прашања ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Trade Manager или е-пошта.
Враќање или Надоместок
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и "ПОЗИТИВНИОТ 5 ЅВЕЗДИ" оценка. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Повратни информации
1. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Не отворајте спор, без било каква комуникација. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Употреба :
Се хранат 2-3 пати дневно, колку што ракчиња може да се консумираат во рок од неколку минути. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.


Останатите карактеристики

Големина:
1pcs
Бренд Име:
MEANGOOD
јачина:
50g
LCD дисплеј:
No
Напон:
110-240V
Број На Модел На:
104
Број на брзини:
1
Тип:
Кучиња
Мин Излез:
45g
Макс Излез:
45g
Материјал:
аквариум ракчиња храна
Type1:
Природен Аквариум Ракчиња Храна
Type2:
Пченица Матични Бактерии Ракчиња Храна
type3:
Кристал Ракчиња, Пчела-расте Црвена Цреша Ракчиња Итн.
Тежина:
45g

Слични понуди