72mm ОЕМ 13101-0J040 Моторот Клипот поставен СПИ за Т - 2SZ-FE vitz ractis 4cylinder

72mm ОЕМ 13101-0J040 Моторот Клипот поставен СПИ за Т - 2SZ-FE vitz ractis 4cylinder

DEN 1707.36

Тековен


72mm ОЕМ 13101-0 J040 Моторот Клипот поставен СПИ за тојота 2 SZ-FE vitz ractis 4cylinder


Останатите карактеристики

Зафатнина:
1794CC
Тип На Објект:
Пистонс, Прстени, Прачки & Делови
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
20cm
Година:
--
Бренд Име:
ONESIMUS
Име На Модел:
13101-22032
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
28cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
2kg
Прстен Големина:
72*1.2*1.2*2.0

Слични понуди