1/12 Скала куклена куќа Дневна Соба Мебел во Гроздобер Бел Дедо Часовникот 1:12 Кукла Куќа Оркестарот Класичните Играчки за Деца Детска

1/12 Скала куклена куќа Дневна Соба Мебел во Гроздобер Бел Дедо Часовникот 1:12 Кукла Куќа Оркестарот Класичните

DEN 525.00
-45 %
DEN 953.76

Тековен


Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови. Ние ќе го организира превозот ASSP. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.Време На Испорака :
6.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Останатите карактеристики

Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Мебел Играчки Сет
Скала:
1
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MagiDeal

Слични понуди