Koraba парична Казна Накит Уникатна природна бела ахат калцедон Кинески змеј pixiu pendant ѓердан Бесплатен Превозот

Koraba парична Казна Накит Уникатна природна бела ахат калцедон Кинески змеј pixiu pendant ѓердан Бесплатен

DEN 768.00

Тековен

Koraba парична Казна Накит Уникатна природна бела ахат калцедон Кинески змеј pixiu pendant ѓердан Бесплатен Превозот


Останатите карактеристики

Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
боја:
слика
Возраст:
Непознат
Тип:
Приврзоци
Регионот на Потекло:
Кина
Примарниот Материјал :
Jade
Оригиналниот/Репродукција:
Непознат

Слични понуди