Брза Испорака LED Движи Главата Миење на Светла 5X18W RGBWA-УВ 6IN1 LED Движи Главата Фаза Светла Добро За DJ Партија КТВ ноќни клубови

Брза Испорака LED Движи Главата Миење на Светла 5X18W RGBWA-УВ 6IN1 LED Движи Главата Фаза Светла Добро За

DEN 7200.00

Тековен


Брза Испорака LED Движи Главата Миење на Светла 5 X18 W RGBWA-УВ 6 IN1 LED Движи Главата Фаза Светла Добро За DJ Партија КТВ ноќни клубови , брод од страна на TNT, DHL, UPS-от, FEDEX, пристигнуваат во рок од 7days.
Pls контактирајте со продавачот директно ако ви треба поголема цел да се добие пониска цена и товар.
Опис на производот : Моќност : 90 W Напојување : AC110~240 V/ 50~60 Hz Светлосен Извор : 5*18 W RGBWA-УВ LED (6 IN1) Канал : 11/15 DMX канали Пан движење : 540 степени Навалите движење : 180 степени Dimmer : 0-100% електронски dimmer Strobe : 0-20times/s, прилагодлив Фокус : линеарни електрични фокус Контрола на владата : Авто работи ,DMX,Звук,Господар-Роб на Пакет : 27x22x26 cm Тежина : 4 килограми Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs движи главата светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc Упатство
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор. со нашата. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator.

Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.


Останатите карактеристики

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Домашна Забава
Број На Модел На:
P267
моќност:
90W
Име на производ:
Led Движи Главата Светла
моќност:
90W
Напојување:
AC110-240V,50-60Hz
Извор На Светлина:
5*18W RGBWA-УВ LED (6IN1)
Канал:
11/15 DMX канали
Пан движење:
540 степени
Тилт Движење:
180 степени
Фокус:
електрични линеарна фокус
Strobe:
0-20times/s, прилагодлив
Гаранција:
1 година

Слични понуди