NICECNC моторното Масло Пумпа Синџир Линкови За UTV 500 700 HS500 HS700 MSU500 HISUN MASSIMO 04CH-70

NICECNC моторното Масло Пумпа Синџир Линкови За UTV 500 700 HS500 HS700 MSU500 HISUN MASSIMO 04CH-70

DEN 742.00
-9 %
DEN 815.52

Тековен


Спецификација
Бренд : KMC
Големина : 04 CH-70
Замена На Дел Број : 15203-004-0000
Производителот Дел Број : не се применува
Пакет Се Вклучени
1 x Масло Пумпа Синџир
Fitment
Одговара на сите UTV 500 & 700 EFI и Carburetor.
Одговара на Massimo е АЛИГАТОР Серија 500,550,700 и 700 4-Седишта и многу повеќе.


Останатите карактеристики

Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
HU HISUN 500 700
Објектот Ширина:
10inch
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Бренд Име:
NICECNC
Објектот Дијаметар:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.2kg

Слични понуди