ЖЕШКА!Метал 1Pcs Алуминиум Легура D Форма Прстени Carabiner Завртка за Заклучување Шише Кука Тока Виси Катанец Копче Синџир Кампување Пешачење

ЖЕШКА!Метал 1Pcs Алуминиум Легура D Форма Прстени Carabiner Завртка за Заклучување Шише Кука Тока Виси Катанец

DEN 279.00
-6 %
DEN 296.64

Тековен

ЖЕШКА!Метал 1 Pcs Алуминиум Легура D Форма Прстени Carabiner Завртка за Заклучување Шише Кука Тока Виси Катанец Копче Синџир Кампување Пешачење


Останатите карактеристики

Општа Употреба:
Отворено Мебел
Шема:
Hammock
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Бренд Име:
goodwin
Големина:
None
Број На Модел На:
hammock кука
Стил:
Hammock Кука
Тип:
Hammock

Слични понуди