Дрвени montessori Играчки Вретено Кутија Со 45 Вретена Математика montessori Brinquedo Educativo Учење Играчки За Деца, Момчиња VB668T

Дрвени montessori Играчки Вретено Кутија Со 45 Вретена Математика montessori Brinquedo Educativo Учење Играчки

DEN 557.00
-30 %
DEN 796.32

Тековен


Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.


Останатите карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Карактеристики:
Образовни
Број На Модел На:
Montessori играчки
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Стоматолошки куќа
Предупредување:
Не се проголта
дрвени играчки:
Montessori играчки
montessori:
дрвени играчки montessori
montessori математика играчка:
montessori материјали
Пад на превозот:
Yes
Трговија на големо:
Yes

Слични понуди