INSTANTARTS Симпатична 3D Животинско француски Булдог Печати Момчиња Девојчиња Schoolbags Секојдневен Основно Училиште Учениците Bookbags Деца Ранци

INSTANTARTS Симпатична 3D Животинско француски Булдог Печати Момчиња Девојчиња Schoolbags Секојдневен Основно

DEN 828.00
-25 %
DEN 1103.52

Тековен

Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3.
Повратни информации 1. За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.
За Да Ги Прилагодите 1.Ние ќе испрати нови една за вас.
ви благодариме.ве молиме контактирајте со нас; 2. Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации 6. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Материјал Состав:
600D полиестер
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Висина:
44cm
Бренд Име:
instantarts
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
13cm
Главен Материјал:
Полиестер
Пол:
Девојки
Објектот Тежина:
380g
Број На Модел На:
C
Објектот:
децата училишни торби
Тип:
3d печатење ранец за деца назад на училиште
погоден:
Основно училиште учениците bookbags
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Добредојде
Обичај:
Yes
Стил:
животно училишни ранци за деца

Слични понуди