8x108 Чипка Стол Sashes Лак Табела Тркач Tablecloth Салфетки Ткаенина Капи Капи Здолниште Шалче Лен Партија Свадба Декорација

8x108 Чипка Стол Sashes Лак Табела Тркач Tablecloth Салфетки Ткаенина Капи Капи Здолниште Шалче Лен Партија

DEN 4375.00
-7 %
DEN 4704.00

Тековен

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Имаме големи количини на organza sash & шалче, сатен sash & шалче, катедрата покрива, маса крпа , табела тркач, салфетка итн. Сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш . Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.За да бидете сигурни дека ќе имаат среќен купувачот &ужива купувате од нашата продавница, ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобрите елементи и услуга.
Производи Име : Чипка Стол Sash LS-809
Употреба : За На Плажа Стол, Рака Стол, Хотел Стол, Свадба Стол, Банкет Стол, Конференција Чаир
Материјал : 100% Полиестер Чипка Стил : Обичен Модел : Обична Обоена Боја : Слика Боја или Прилагодено Боја Бендови Големина : 8"x108" / Сопствени Направени Големина Квалитет : со Висок квалитет ткаенина, совршен изработка, да ви даде различни чувство за Перење : Овие стол sash со добар работ hemming,машина за миење може да се користи многу пати Пакување Детали : 50 компјутери / polybag Минимум Цел Количество : 100 Парчиња Превозот : имаме многу акции , ние coud направи многу брза испорака
Transport Ниво
Дестинација
Превозот На Услуги
Надоместоци
Испорака Период
Стандард или Забрзана превозот Услуга
НАС
FEXDEX DHL ТНТ
ПРОЗОРЦИ EMS
слободни
5 - 10 дена
АУ CA ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ОДНОСНО СЕРТИФИКАТИ
ТОА PT FR SE DK
NL CH ES НЕ НЗ
слободни
5 - 15 работни дена
Други Земји
Консултирајте
-

Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест.


Останатите карактеристики

Употреба:
Свадба,Банкет,Хотел,Дома
Големина:
8x108
Стил:
Жакард
Бренд Име:
О-ЛА-ЛА СВАДБА
Број На Модел На:
LS-809
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes

Слични понуди