Mikialong 2018 Пица Е Мојот Бае Лето Кратко Sleeve Жените Памук Т Кошула Harajuku Kawaii О-вратот Дами Блузи Жените Краток Feminino

Mikialong 2018 Пица Е Мојот Бае Лето Кратко Sleeve Жените Памук Т Кошула Harajuku Kawaii О-вратот Дами Блузи

DEN 512.64

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Mikialong
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените tshirt
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Слични понуди