LED Дисплеј Метар За Автомобил Цигара Батеријата TR 12-24V Полесни Електричен Напон Метар

LED Дисплеј Метар За Автомобил Цигара Батеријата TR 12-24V Полесни Електричен Напон Метар

DEN 142.00
-13 %
DEN 163.20

Тековен


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Волтметар
3. Материјал : ABS
4. Големина : 70 x 40 x 30 mm
5. Боја : Црна
6. Напон на располагање : DC12~24 V
7. Напојува со автомобил запалка приклучок за полнач (DC 12~24 V)
8. Овој дигитален мерач покажува напон на батерии во автомобил.
9. Со висока осветленост на LED нема тешкотија при гледањето на екранот
10. LED Дисплеј запалка приклучок за Електрична волтметар За Авто Автомобил Батеријата
11. Со висока осветленост на LED(light-емитирачки диоди) нема difficulity во гледањето на екранот.
На рати :
Чистење на пура штекер.
Вметнете ја џек на производот во пура socket
Answer : ___________________________ Note :
A. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Б. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
C. ве Молиме имајте во предвид предмети само може да бидат испратени на вашата регистрирана адреса на EBAY. Ако треба да се промени адреса, ве молиме контактирајте со нас откажете трансакцијата и купување повторно откако ќе ги менувате вашите EBAY адресата, тогаш може да се испраќаат до вашиот ажуриран адреса.
Пакетот вклучува :
1pc* волтметар


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Inpelanyu
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Напојување:
DC
Точноста Класа:
1V
Температурата На Работа:
Редовни
Димензии:
70 x 40 x 30 mm
Број На Модел На:
Q0157
Тип:
волтметар
Материјал:
ABS
Се применува за:
DC12/24V
боја:
Црна

Слични понуди