Круг Восок Инјектор Jeweler Алатка Восок Кастинг Машина, Восок Инјектор

Круг Восок Инјектор Jeweler Алатка Восок Кастинг Машина, Восок Инјектор

DEN 6238.00
-24 %
DEN 8208.00

Тековен


Спецификација :
1.Напон : 220 V、 110 V
3.температурата опсег : 40-100°C
4.Макс компримиран воздух опсег : 0.3-0.7 Mpa
5.поставување на времето, опсегот за вакуум : 0-25s
6.поставување на време за затоплување машина : 0-99hour
7.тежина : 9kg
Производ слика:


Останатите карактеристики

боја:
220V, 110V
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
10kg
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи

Слични понуди