ZD Автомобил Стил Носи Торба Автомобили Налепници За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Поло, Голф 4 5 Chevrolet Cruze Lada Granta RAM меморија Додатоци

ZD Автомобил Стил Носи Торба Автомобили Налепници За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Поло, Голф 4 5 Chevrolet Cruze

DEN 123.00
-20 %
DEN 154.08

Тековен


Со налепница лесно да се инсталира.
Инсталација Совети
Одберете фиксна локација, чиста, не може да има траги од масло и восок дамките, солза двострано лепило стока со полесни печено, Брзи, Точни објавено нагоре, не се движи, не може да се повторува на паста. По ставете нагоре, притиснете тешко за 1minutes.
Не ставајте работи во рок од 12 часа
Купи 2 парчиња имаат 5% попуст


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZD
Материјал:
Пластични
Налепница Сместување:
Палење Уред,Штекер,Врата Се Справи,Suite За Полнење,Вратата Внатрешни Работи,Центарот За Конзола
Материјал Тип:
ABS + Најлон

Слични понуди