20PCS 2*6 3*8 32.768 KHZ Грешка 20ppm 32.768 К 12.5 pc 2X6 3X8 206 308 Цилиндар кристално осцилатор Бесплатен превозот

20PCS 2*6 3*8 32.768 KHZ Грешка 20ppm 32.768 К 12.5 pc 2X6 3X8 206 308 Цилиндар кристално осцилатор Бесплатен

DEN 55.00
-5 %
DEN 57.60

Тековен


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!


Останатите карактеристики

боја:
2X6, 3X8
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
кристално осцилатор
Големина:
SMD DIP
Материјал:
Керамика
Обликот:
Стандард
Пакет:
Yes

Слични понуди