JHNBY 2mm Мали Чај кварц Круг браун Природни кристали Камен 38cm влакно Лабава монистра хривнија Накит одлуки DIY Додатоци

JHNBY 2mm Мали Чај кварц Круг браун Природни кристали Камен 38cm влакно Лабава монистра хривнија Накит одлуки

DEN 206.00
-50 %
DEN 411.84

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
XST008
Бренд Име:
JHNBY
Објектот Тежина:
3g/strand
Материјал:
ААА Природни кристално
Име:
Smoky Кварц
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,Накит DIY Наоди
Објектот Ширина:
2mm~2.5mm
Долго влакно:
38cm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
0.8 mm
Набавка на услуга:
трговија на големо,пад на превозот
Количина:
150pcs~170pcs

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб