LIONZONE 8Pairs/Многу Чиста Боја Бамбус Чорапи за Мажи Дише Топло Човек Бренд Господин Бизнис Облекуваат Чорапи Долго + Бесплатен Подарок

LIONZONE 8Pairs/Многу Чиста Боја Бамбус Чорапи за Мажи Дише Топло Човек Бренд Господин Бизнис Облекуваат Чорапи

DEN 829.00
-28 %
DEN 1151.52

Тековен


За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.2% , Полиестер : 20.
За Даноци 1) Провизии, даноци и царини за увезените стоки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Враќање & Наплата
1.
За Испорака
1. Општи барања барем половина на листот. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
LIONZONE Бренд Бизнис Фустан Бамбус Екипажот Чорапи US9-13
Ткаенина содржина : Бамбус Влакна : 77.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.2% , Spandex : 2. Ние само брод да се потврди цел адреси . ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.6%
Погоден за луѓето : Бизнис Мажи
Погоден за сезона : Пролет , Лето , Есен , Зима
Производ во боја : Бела , Црна , Морнарско сина , Темно сива боја
Одговара големина : US9-13
Опис Дизајн
Присутните посетување на формални прилики со вас
Господин чорапи, е наменета за мажите, еден од одговараат на додатоци, е на еден човек во бизнис, статистика и други формални прилики, носат чорапи.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Sock Тип:
Се облекуваат
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Spandex
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
415245L-zh8
Бренд Име:
LIONZONE
Име:
LIONZONE Бизнис Фустан Бамбус Екипажот Чорапи US9-13
Ткаенина Содржина:
Бамбус Влакна
Луѓе:
Бизнис Мажи
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Големина:
US9-13
боја:
Бела , Црна , Морнарско сина , Темно сива боја
Повод:
Бизнис , Дневна
Функција:
Имајте пријатна , Антибактериски , Deodorant , Хигроскопна , Дише
Тежина:
About 0.416KG
Пакување:
Пластична кеса , Подарок кутија

Слични понуди