извозот на високо квалитетни нов дизајн елка маскота носии

извозот на високо квалитетни нов дизајн елка маскота носии

DEN 9071.52

Тековен

Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена.Тежина на костимот е околу 5-6kg.
Technic
Рачно изработени
Еко-Пријателски
Yes
Употреба
Забава, одмор, промоција, изнајмување бизнис, итн.
Добредојдовте во мојата продавница.6 нозе)
XXL
200cm-210cm (6.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Додатоци
Маскота на главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива. Превозот : 1.3 нозе)
XL
192cm-200cm (6.5 нозе)
М
168cm-180cm (5.Ние сме производителот, фабрика, ние имаме повеќе маскота тука, повеќето конкурентни цени,
може да обезбеди најдобра услуга за вас.9 стапки) Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Костимот Тежина
8-11 фунти (4-5 Кг)
MOQ
1 компјутер
Пакет
Извезени картон со поли торба
Испорака
Од експрес, од воздух, од страна на морето
Плаќање
Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.следење на број ќе се обезбеди по испраќаат. Спецификации :
Материјал
Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ќе се 7-15 работни дена, треба да ја плати превозот.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
15-45 работни дена
Русија
Бразил
10-45 работни дена Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
11
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Baymax Маскота Костим

Слични понуди