Dewtreetali Автомобил Стил B9 LCD Далечински Keyless Entry Силикони Случај Покрие Постави на Кожата Заштитник За Starline Внатрешни Додатоци

Dewtreetali Автомобил Стил B9 LCD Далечински Keyless Entry Силикони Случај Покрие Постави на Кожата Заштитник

DEN 42.72

Тековен

Предмет Тип : B9 силикони случај
Боја : Црвена/Сива/Сино/Портокал/Зелен/Црна
Материјал : силикон
Модел : B9
0ther модел : A93/E90/B9/A91/A9/B92/A92/C9/B6
Карактеристики :
100% нов бренд и висок квалитет со силиконска случај.
Мини, шарени, практично, корисно и преносни.
Меки, удобни и лесни.
Заштитете го вашиот Авто е Аларм и Далечински Контроли.
Пакет Се Вклучени :
1*Силикони Случај Школка
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Dewtreetali
Материјал Тип:
Гума

Слични понуди