5pcs Нов Светлосен Лигњи Убодни Кука Ноќ Риболов Дрво Ракчиња Намамат 12.8 cm 18.4 g Светлина Swimbait Pesca Риболов Справи

5pcs Нов Светлосен Лигњи Убодни Кука Ноќ Риболов Дрво Ракчиња Намамат 12.8 cm 18.4 g Светлина Swimbait Pesca

DEN 496.00
-25 %
DEN 661.44

Тековен


Опис на производот број на Модел : SJ017 Големина : 12.8 cm 18.4 g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како сликата Кука : 2# Лигњи Убодни Пакет : Opp Вреќа
Производ Пердуви
Нови производи со одличен квалитет.
Остри двојно кука во ракчиња' s опашка, електрони се отстранува.
За риболов : солена вода/слатководни.
Инсталиран LED светло, блескав во вода,таа има силна привлечност за рибите, особено на ракав-риба.
Голема риболов подарок за вашите пријатели и за себе.
Производ Слики


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SJ017
Бренд Име:
HENGJIA
категорија:
Лигњи Кука (Дрво Ракчиња)
Должина:
12.8cm
Тежина:
18.4g
боја:
5 бои, како слик
Кука големина:
лигњи кука
Материјал:
дрво ракчиња

Слични понуди