3piece/многу алтернативни 32 LG TV LED Светлото LV320DUE 6916L1974A 1975A 6916L-1974A 6916L-1975A 6916L-2223A 6916L-2224A 6LED

3piece/многу алтернативни 32 LG TV LED Светлото LV320DUE 6916L1974A 1975A 6916L-1974A 6916L-1975A 6916L-2223A

DEN 930.24

Тековен


3piece/многу алтернативни поправка 32 инчен LG LCD ТЕЛЕВИЗОР LED Светлото 6916 L1974 A 6916 L1975 A 6916 L-1974 A 6916 L-1975 A 6916 L-2223 A 6916 L-2224 A 6 LED 590 MM 1set=2piece а И 1piece Б Е НОВО
НАПОМЕНА :
Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема проблем пред породувањето. Испорака и царинење : 1.Нашата основна бесплатен превозот, во одредувањето на веќе рок од пет работни дена по уплатата да ја испорача стоката што е можно поскоро, ако постојат било надвор од акциите производот, време на испорака ќе биде продолжен. 2. Ние ќе се пополни во царинската декларација вредност не надминува 25 долари, се надевам не се појави лишени од слобода од страна на царината, ако пратката лишени од слобода од страна на царината, царинење и плати тарифа е одговорност на купувачот. По-продажбата на услугата : 1. Ако ја прими стоката е оштетен, или не можат да се користат, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање, се Врати точка мора да биде во неговата оригинална состојба.Ве молиме не спомнувајте спорови. 2. Ако се врати, купувачот треба да биде одговорен за трошоците за превозот. Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако имате било какви прашања или потреби, pls контактирате на Trademanager или испратете e-mail на нас.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
алтернативни 6916L1974A/6916L1975A
Бренд Име:
RUNHENGXIN

Слични понуди