SWMAKER II генерација 3D печатач Сите Метални MK10 I3 директен оддалечен екструдер фидер MK10 I3 Комплет црна за 3D печатач додатоци

SWMAKER II генерација 3D печатач Сите Метални MK10 I3 директен оддалечен екструдер фидер MK10 I3 Комплет црна

DEN 912.00
-5 %
DEN 959.52

Тековен


2 генерација на MAKERBOT екструдер II комплет краток опсег хранење машина Материјал : алуминиум легура, песок експлозија оксидација третман. CNC machining Пакување листа : алуминиум легура x2
26 заби Месинг опрема X1 ( 26 заби нерѓосувачки челик опрема и конкавни нерѓосувачки челик опрема се постабилна и издржливи .) имајќи X1 пролет X1 завртка X4


Останатите карактеристики

Големина:
left silver 26 brass, left black 26 brass, right silver 26brass, right black 26brass, left silver 26 steel, left black 26 steel, right silver 26steel, right black 26steel, left silver Concave, left black Concave, right silver Concave, right black Concave
Тип На Објект:
Екструдер
Бренд Име:
SWMAKER
Број На Модел На:
Makerbot
Тип:
Десно и лево

Слични понуди