Автомобил Стил Авто Тркала Rim Налепница вентилот на Гумата Матични Капи за Алфа Ромео 147 Brera 155 156 Spider Giulietta Mito Џулија 159 GT

Автомобил Стил Авто Тркала Rim Налепница вентилот на Гумата Матични Капи за Алфа Ромео 147 Brera 155 156 Spider

DEN 168.00
-30 %
DEN 239.52

Тековен


Карактеристики : •4 парчиња/set •Универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
За Алфа Ромео
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QYJSD

Слични понуди