Тренди Цвет Сина Кубни Циркони Бела CZ 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени

Тренди Цвет Сина Кубни Циркони Бела CZ 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени

DEN 502.00
-34 %
DEN 759.84

ТековенОстанатите карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан/Обетки/Прстени
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
gs02038.1
Бренд Име:
лепо ќе
Обликотшема:
Цвет
Метали Тип:
сребрена боја
Главниот Камен Боја:
Сина
квалитет:
ААА+Квалитет
Земја на Производство:
Кина
превозот време:
Три Дена
Метал Печат:
925 печат
Technis:
Рачно изработени
подарок:
накит кутија
Трговски Режим :
трговија на големо и мало
Метална боја:
сребрена боја

Слични понуди