Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools Лизгачот Стојат Завртки главниот дел на задната суспензија Лизгачи За Kawasaki Ninja 650R Нинџа 650 Ninja650 Ninja650R 2006 - година

Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools Лизгачот Стојат Завртки главниот дел на задната суспензија

DEN 408.00

Тековен

Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. 1 сет (Лево и Десно).
Замав на Раката Гајтанот Лизгачи нудат заштита со функционалност, овозможувајќи им на укинување на задниот дел на велосипед со користење на paddock стојат опремени со соодветна гајтанот вилушка монтирање.
Употреба на Замав Рака Гајтанот Лизгачи е наменет за да се ограничи оштетувањето на мотоцикл во падне или несреќа. Тоа НЕ е гаранција на штета.
Answer : ___________________________ Note : 10мм завртки се црни. 8мм завртки се сребрена Fitment : За Kawasaki Ninja 650 R Нинџа 650 Ninja650 Ninja650 R 2006 - 2016 година


Останатите карактеристики

боја:
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
45.8cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.76kg
Материјал Тип:
6061 T6 палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки замав на раката
Fitment:
За Kawasaki Ninja 650R Нинџа 650 Ninja650 Ninja650R 2006 - 2016 година
боја:
Црвено/Gold/Црна/Сребрена/Сино/Портокал/Зелен
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
намерата:
се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката
ОДГОВАРА ЗА:
Главниот Дел На Задната Суспензија Лизгачи Spools
Име На Модел:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот

Слични понуди