Zinmol 1 Компјутер Вештачки Цвеќиња Свила Peony Декоративни Цвеќиња Трендафил Цвеќе голема големина Цвет за дома хотел свадба канцеларија градина

Zinmol 1 Компјутер Вештачки Цвеќиња Свила Peony Декоративни Цвеќиња Трендафил Цвеќе голема големина Цвет за

DEN 117.00
-39 %
DEN 191.52

Тековен


Zinmol 1 Компјутер Вештачки Цвеќиња Свила Peony Декоративни Цвеќиња Трендафил Цвеќе голема големина Цвет за дома хотел свадба канцеларија градина
Опис :
Вкупна должина : 62cm
Тип : три глави еден букет
Материјал : Најдобар Квалитет Свила Цвеќиња
Боја : како на сликата покажува
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.
Ве молиме имајте во предвид :
Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата!
Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки. Тогаш тоа ќе биде во РЕД! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.


Останатите карактеристики

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Тип:
peony
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
074 3 глави peony цвет
Повод:
Свадба
Бренд Име:
zinmol
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Peony
Вид:
Екранот Цвет Вештачки peony
Употреба:
вештачко цвеќе за свадба
Материјал:
свила цвеќиња
Стил:
3 Глави еден букет
дизајн:
вештачки цвеќиња за дома декор
Должина:
62 cm
боја:
бела,шампањ,розова

Слични понуди