ABS Шкафот Вратата Канти за Ѓубре Рек Ѓубре Кеси Носителот Кујна Ѓубре Торба Закачалка Крпа Рек Кујна Gadgets Accessaries

ABS Шкафот Вратата Канти за Ѓубре Рек Ѓубре Кеси Носителот Кујна Ѓубре Торба Закачалка Крпа Рек Кујна Gadgets

DEN 84.00
-10 %
DEN 93.12

Тековен

Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. Време На Испорака :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се врати со оригинално пакување, ако е можно.
Виси Шкафот Врата Назад Ѓубре Крпа Рек Чување На Кујната Кабинет Ѓубре Торба Носителот
Карактеристики :
1, Прекрасен изглед, силен и издржлив
2, Одлична цврстина, лесна за употреба
3, Тоа не е само ѓубре торба багажник, но, исто така, може да се исцеди крпа багажник
Спецификации :
Име : Виси Ѓубре Крпа Багажник
Материјал : ABS
Боја : зелена Matcha
Големина на : 22*12. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.38"
Тежина : 80g
Пакување : OPP вреќа
Употреба : кеса ѓубре закачалка, крпа багажник
Забелешки :
1.
1 X Виси Ѓубре Крпа Багажник
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.


Останатите карактеристики

Материјал:
Пластични
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Перење Подлога
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
Виси Ѓубре Крпа Багажник
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
SANGEMAMA

Слични понуди