Француски Црвено Вино, Овошје, Леб 3D Фрижидер Магнети Светската Туристичка Сувенири Дома Декор Фрижидер Магнетни Налепници

Француски Црвено Вино, Овошје, Леб 3D Фрижидер Магнети Светската Туристичка Сувенири Дома Декор Фрижидер Магнетни

DEN 369.00
-0 %
DEN 369.12

Тековен


Франција Црвено Вино, Овошје, Леб 3 D Фрижидер Магнети Светската Туристичка Сувенири Дома Декор Фрижидер Магнетни Налепници
Материјал : Високо квалитетен епоксидна смола
Големина : 001:8см * 3.5 cm / 002:7cm * 3.5 cm / 003:6cm * 3.8 cm
(прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM грешка)
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.


Останатите карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Возраст:
> 8 години
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
TUOYIRUBLUEX
Шема:
Сценско
Број На Модел На:
XT044

Слични понуди