кратко sleeve танц леотар во сина жени gymanstics обука балет леотар костим dancewear возрасни CS0007

кратко sleeve танц леотар во сина жени gymanstics обука балет леотар костим dancewear возрасни CS0007

DEN 816.00
-5 %
DEN 859.20

Тековен

За боја се менува, Тоа е прифатливо да се промени во боите на телото,tulle и украси. Ако вашата цел е потребно итно,ние препорачуваме да изберете локација за подигнување на испорака метод, кој ќе го однесе за 3-7 дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
НИ 65 / парче НАС 67 / парче НАС 67 / парче НАС 67 / парче НАС 65 / парче
За Превозот. Ако сакате да ја смените бои, ве молиме контактирајте со нас.
НИ 200 / парче НАС 260 / парче НАС 260 / парче НАС 448 / парче НАС 360 / парче
Име кратко sleeve танц леотар во сина жени gymanstics обука балет леотар костим dancewear возрасни CS0007
Материјал
памук lycra(59.
големина
S,M,L,XL,2 XL. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин
. испраќаат надвор рок од 1-3 дена по приемот на плаќање . Ве молиме контактирајте со нас пред секое враќање или размена.Доколку стоката не се итни, ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот, како што се ЕМС,e Packet или E-EMS и така натаму. Стоки може да се врати ако е под оригинална состојба. Ако добиете и како нашите предмети,вашите 5 ѕвезди оценка е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. Професионални Балет Туту и се облекуваат ќе биде предаден во рамките на 10-25 работни дена по приемот на плаќање. За Повратни Информации. ние треба да се наплаќаат екстра такса помеѓу САД$30 до US$100. На производниот циклус трае околу 10-15days ако ќе одржи биг цел(ОЕМ). Ве молиме контактирајте со нас пред секое враќање или размена,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
LaBawella
Материјал:
Spandex,Полиестер,Lycra,Најлон,Памук
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CS0007
Танц Тип:
Балет
Големина:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца,Жени,Деца
Стил И Употреба:
Балет Танц
превозот метод:
EMS,E-pacaket,e-EMS,DHL,AliExpress Стандард за Испорака
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
превозот:
Бесплатен превозот

Слични понуди