ZOOYOO Нови Пристигнување Симпатична Був Ѕид Decal Винил Уметност Налепница Водоотпорен Дома Декор Кујнски Ѕид Мурали

ZOOYOO Нови Пристигнување Симпатична Був Ѕид Decal Винил Уметност Налепница Водоотпорен Дома Декор Кујнски

DEN 223.00
-45 %
DEN 405.60

Тековен


Производот се Покаже и Детали


Останатите карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
50cmx44cm, 32cmx29cm, 66cmx58cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Број На Модел На:
B475
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Ѕидот Налепница Објект:
Нови Пристигнување Симпатична Був Ѕид Decal Винил Уметност Налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Животните
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски
Материјал:
Винил

Слични понуди