Тактички AR Виткање Акции Адаптер Airsoft Лов Додаток За М16./M4 SR25 Серија GBB(AEG) 2-0042

Тактички AR Виткање Акции Адаптер Airsoft Лов Додаток За М16./M4 SR25 Серија GBB(AEG) 2-0042

DEN 1632.00
-20 %
DEN 2039.52

Тековен


Тактички AR Виткање Акции Адаптер За М16./M4 SR25 Серија GBB(AEG) За Airsoft Лов Додаток RL2-0042 Опис : Материјал : Алуминиум изградба Направени во Кина. Боја : Црна Овозможува акции да биде укината Погоден за М16. / M4 SR25 Серија GBB(AEG). Наведете : употреба на виткање уред долниот дел од телото, Фиксирана положба на опашката цевка сецкани да 12mm ЗАБЕЛЕШКА : Инсталацијата може да треба измени. Не може да биде отпуштен од работа, кога берза е укината ( GBB Пушки ) За AEGs, а GBB Бафер Цевка е requried за да заврши инсталацијата.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Bumlon
Водич Должина:
10/25cm
Број На Модел На:
AR Виткање Адаптер
Водич Тип:
Тркалање
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Материјал:
алуминиумска конструкција
Нето тежина:
0.25 кг
боја:
Црна
Одговара за:
М16. / M4 SR25 Серија GBB(AEG)
Тип:
Адаптер

Слични понуди