3D Модерните Тапети Дома Декор Солидна Боја Лен Мрежа Позадина Декоративни Спалната соба Позадина Водоотпорен ПВЦ Ѕид Хартија во Ролна

3D Модерните Тапети Дома Декор Солидна Боја Лен Мрежа Позадина Декоративни Спалната соба Позадина Водоотпорен

DEN 1680.00
-30 %
DEN 2399.52

Тековен

Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака. Ние не сме Одговорни за вашите Царина. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано. Можете да ги примите позадина ролни има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот. Пратката Објект ќе бидат испратени во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ! Ве Молиме контактирајте со нас НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни. Ние работиме 7 дена недели. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.Боја на ѕвонење може да се разликува поради монитор резолуција и осветлувањето во просторијата,на слики на ѕидот за повикување само.73 ft (ширина)
Боја : 15 Бои
Лепак : Без
Бразил купувачи (време на испорака )
Кина пост : 20 до 120 дена , може слободно данок .Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.53 m(ширина) 10m(должина)
32. треба да обезбеди CPF.8 ft(должина 1.Што треба јас да направам кога ќе добијам боја различна од листата? Ние сме биле прави најдобро да се направи помалку боја разликата помеѓу листата на фотографии и вистински предмети. Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации.


Останатите карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
ѕидот зборува
Стил:
Класичен
Шема:
Цврста
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
sengtai 801
Површински Третман:
Полна Боја
Примена:
Дневна Соба,трпезарија,ТВ Позадина,Студија Соба
Една Ролна Големина:
Должина
is_customized:
Yes
боја:
Достапни бои

Слични понуди