EMMAYA Познатиот Моден Бренд Дами CZ Накит Целосна Отвори Кубни Циркони Камен Цвет Форма Студ Обетки За Жени

EMMAYA Познатиот Моден Бренд Дами CZ Накит Целосна Отвори Кубни Циркони Камен Цвет Форма Студ Обетки За Жени

DEN 180.00
-8 %
DEN 196.32

ТековенОстанатите карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
Emmaya
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ЕТ-413-8
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични понуди