Рачно изработени чипка бела свадба чевли жените плус големи димензии круг прсти ЦВЕЌИЊА невести булчински чевли деверуша партија облечи чевли

Рачно изработени чипка бела свадба чевли жените плус големи димензии круг прсти ЦВЕЌИЊА невести булчински чевли

DEN 1238.00
-40 %
DEN 2064.00

Тековен


Модерен, стабилна, таписерии

Достапни пета : , Рамна, 3cm, 4.5 cm, 8.5 cm
Достапни големина : ЕУ(34-43)/Гола нога должина 220mm-265mm
Достапни Боја : Исто Како слика
Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Љубезно предлог :
Бидејќи ова е меѓународен поредок, па понекогаш не може да се некои confustion за големината, така на најдобар начин да се избере правилната големина ќе биде изборот на големината според вашите голи метри должина. На проследено е строго comparation помеѓу : чевли големина и голи метри должина.
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.5=235mm ( гола нога должина )
US7.5=240mm ( гола нога должина )
US8.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10.5=265mm ( гола нога должина )

Ако имате нешто прашања ве молиме контактирајте не на линија
или пратете ни е-маил за да се следи адреса :
Вистински фото покаже :


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
Латекс
Бренд Име:
APRUUK
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Цвет
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
Lycra
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Цвеќиња
Кожа Стил:
Мека Кожа

Слични понуди