2018 Крајот На Светот Гроздобер Цртан филм Печати Мажите Т-маица Обичај Стилски Краток Ракав Црни Блузи & Tees Памук Ткаенини

2018 Крајот На Светот Гроздобер Цртан филм Печати Мажите Т-маица Обичај Стилски Краток Ракав Црни Блузи & Tees

DEN 580.00
-39 %
DEN 950.40

Тековен

Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. Тоа обично трае 7-15 дена.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Ние не ќе ја напушти нашата infromation во пратката за капка превозот наредби.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Ние брод во светот.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ние може да обезбеди производот слики за вас. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси. за објектот помалку од 2 KG. Ние може да се печати секоја шема или букви сакате на маици.
Добредојдовте на нашата продавница.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Бои:
Црна,Бела,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова,Црвена,Жолта,Сина
Карактеристики:
100% Памук, Дише, Не Исчезнат
Број На Модел На:
ZEWA12YArmageddon138 Логото

Слични понуди