Транспарентна Пластична Лента Со Алатки За Складирање Организира Случај Дома Накит Организатор Складирање Кутија За Електронски Делови Таблета Медицина

Транспарентна Пластична Лента Со Алатки За Складирање Организира Случај Дома Накит Организатор Складирање Кутија

DEN 50.00
-29 %
DEN 70.08

Тековен


3, високо квалитетни PP материјал хартија, не е лесно да се оштети, долг работен век
Спецификации :
Име : транспарентна пластика алатница
Материјал : ПП
Големина : 145mm*87mm*35mm/5. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се врати со оригинално пакување, ако е можно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Транспарентна Пластика Алатка Кутија Електронски Делови Складирање Кутија Носителот Накит Дома Организатор
Карактеристики :
1, за добивање на електронски компоненти и додатоци, накит, риболов и други остатоци
2, транспарентни дизајн, нема внатрешна бариера, способни за сместување на големи предмети. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.38"
Боја : проѕирна боја
Тежина : 38g
Пакување : ЈП торба за пакување
Забелешки :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.


Останатите карактеристики

Производот:
накит кутија
Материјал:
Пластични
Капацитет:
9-14 парчиња на бонбони Алпите
Стил:
Персоналните Прилагодување
Техника:
Сјајни
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање кутија
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
SANGEMAMA
Решетки Количина:
Како што е прикажано
Тип:
Чување На Кутии & Кантите

Слични понуди